Testujeme: Jaká je venčící kabelka Demeven?

K pátým narozeninám (těm mojí fenky) jsem si udělala radost. Okukovala jsem ji už dlouho, ale až teď jsem si řekla, že si venčicí kabelku Demeven konečně pořídím.

Výběr byl docela těžký, vzorů je spousta a jeden hezčí než druhý. Nakonec padla volba na hnědo-růžovou kombinaci s názvem Madeira.

Moje dojmy? Nadšení na první pohled. Přiznávám, že tak prvotřídní zpracování jsem nečekala. Materiál je neskutečně příjemný na dotek a krásný. Je opravdu radost to nosit.

Nemohl chybět ani set vodítka a obojku, který jsem pořídila své fence. Abychom spolu ladily. Je to už náš pátý obojek a asi třetí vodítko, takže tady žádné překvapení nebylo. Vsadila jsem na osvědčenou kvalitu, která nám slouží do štěňátka každý den.

demeven

Nejzajímavější mi ale přišla ta kabelka, proto jsem se rozhodla, že se o své dojmy podělím. Dokud jsem si ji nepořídila, nevěděla jsem, jak moc ji potřebuju. Že mi nemusí každá “normální” kabelka smrdět sušeným kuřecím masem a že nemusím z každé bundy a mikiny tahat psí pytlíky.

Geniální nápad

Jinak to říct nejde. Kabelka se zkrátka stane vašim společníkem na každou procházku. Můžete ji nosit alá “cross-body” nebo kolem pasu. To využijete hlavně tehdy, když pejska trénujete a potřebujete mít pamlsky pořád po ruce. Já jsem si ale tohle nošení oblíbila taky.

kabelka-demeven2

Má spoustu chytrých přihrádek - pratelnou na pamlsky a další na ty psí pytlíky, které můžete úplně snadno vytáhnout. Bez dlouhého lovení a odmotávání.

Nechybí ani dvě velké kapsy na všechno, co potřebujete brát s sebou. Jedna je přímo z vrchní části, druhá je na přední straně kabelky. Tam se schová telefon, klíče, sluchátka, prostě vše, co na procházku potřebujete.

kabelka-demeven3

Společně s vodítkem a obojkem vypadá opravdu stylově. Po pár týdnech používání je pořád jako nová a dělá nám radost :)

Pořídíte si ji i vy?

Všechny vzory najdete přímo tady >>

Tereza & Alma