Venčení nikdy nebylo pohodlnější - vyberte si svou venčicí kabelku

Známe to všichni...

❌ Zrovna když se to nejméně hodí, zjistíte, že máte psí pytlíky v jiné bundě. 

❌ Snažíte se vybalancovat držení vodítka, telefonu, klíčů a do toho vám váš mazlík přinese oslintaný míček. 

❌ Máte pejska, který miluje frisbee a vy ho musíte stále tahat s sebou. 

❌ Váš pejsek je na dnešní procházce opravdové zlatíčko, jenže vám už došly všechny pamlsky, abyste ho patřičně odměnili. 

Poznáváte se v některém bodě? Vsadíme se, že vám kabelka Demeven usnadní život a zpříjemní procházky. Rychle vám je představíme, abyste si vybrali tu pravou.  

 

Pamlskovník místo kapes 

Pokud jste spíše sportovní typ a jde vám hlavně o neustálou dostupnost odměn a o to, abyste si měli kam dát klíče a telefon, mrkněte na naše pamlskovníky. Na rozdíl od kabelek jsou kompaktnější a nosí se jen kolem pasu, podobně jako ledvinka. Guma kolem pasu má nastavitelnou délku, takže bude sedět každému. 

Na pamlsky je vyhrazená přední magnetická kapsička, kterou můžete kdykoli vyndat a vyprat.

Prohlédnout pamlskovníky >>

1_3 

Univerzální kabelka do lesa i do města

Jestliže na procházky berete trošku více věcí, třeba malou skládací misku na vodu, nebo preferujete trochu elegantnější styl, sáhněte po malé venčicí kabelce Demeven. Zamilujete si, že ji můžete nosit na dva způsoby - jako běžnou kabelku přes rameno (délku řemínku si samozřejmě můžete nastavit), nebo rozloženou kolem pasu - v tu chvíli je kabelka stabilnější, proto se toto uchycení hodí třeba na výcvik nebo rychlejší procházky. 

Kabelka má zvrchu dvě velké kapsy a v zadní části je nezbytný pamlskovník na magnet, ze kterého snadno naberte dobroty jednou rukou. Díky suchému zipu ho můžete vyndat a samostatně vyprat. Poslední kapsička na drobnosti je vpředu a nechybí ani kovové kolečko lemující otvor na pytlíky. 

Prohlédnout malé kabelky  >>

2_2

Velká kabelka na všechno 

A když se chystáte na dlouhé výlety a přesuny? Sáhněte po našem největším kousku  - po velké venčicí kabelce. Má spoustu praktických kapsiček, zároveň stále vypadá elegantně. 

Největší prostor poskytuje hlavní kapsa, ve které jsou ještě dvě praktické menší kapsy. V zadní části je nepromokavá a pratelná kapsa, která se hodí na míček, frisbee i mokrou skládací misku. Všechny tyto věci budou hezky odděleně a v bezpečí. 

Nesmí chybět ani pratelný pamlskovník, který máte stále po ruce a elegantní stříbrné kolečko lemující prostor na pytlíky. 

Prohlédnout velké kabelky  >>

3_3

Tak která to bude? 

Všechny kabelky pro vás vyrábíme v rámci jednotných venčicích sad, takže je můžete doplnit obojkem, vodítkem, šátkem nebo motýlkem ve stejném vzoru. 

Rozlučte se s oslintanými kapsami a vyberte si svou novou venčicí parťačku.