Zkušenosti našich zákazníků

       
 

 blondynazlondyna_34838692_144034833133338_2744501110214492160_n

   

Kšírky ve vzoru Sea

Kšírky v krásném tyrkysovém vzoru jsem vybrala pro mopsíka Albuse. A musím říct, že těžším zátěžovým testem snad projít nemohly!  Je to totiž ďábel v (mo)psím těle, který nevydrží chvíli na místě, proleze všechny keře a vyválí se kde může. Přesto kšírky krásně sloužily celý rok - od koupání v přehradě až po sněhové vánice. Materiál to všechno krásně vydržel, kšírky se nevytahaly, spony nezrezly, a stále vypadaly perfektně

- Markéta (@blondanazlondyna)

   blondynazlondyna_71349730_998273493845443_7715378420467940607_n  

 

Skotský vzor Marion

Módu máme doma rádi všichni, a proto toho nebyli ušetřeni ani naši dva psí kluci, buldoček Belmodno a mopsík Albus, kterým jsem na podzim vybrala ten nejlepší vzor vůbec - stylovou skotskou kostku. Parádně jim sluší a na ulici nás zastavují kolemjdoucí, aby kšírky pochválili a zeptali se, odkud jsou :) Letos v létě  kšírky úspěšně prošly nejtěžším testem - koupáním v moři spolu s ostrým chorvatským sluníčkem. A uspěly na výbornou, ani slaná voda je nezničila.

- Markéta (@blodynazlondyna) 

 
 

 

IMG_0434

 

Šátek ve vzoru Triangle

Při vybírání šátku pro naše štěňátko byla firma Demeven.cz jasná volba. Zvolila jsem si vzor Triangle, který mne ihned zaujal svojí krásnou a výraznou kombinací barev. Navíc i po několika vypráních je šátek stále jako nový.

 

- Dana

 

 

Návrh bez názvu-21

 

Psí motýlek 

S motýlky od firmy Demeven.cz je náš Renjík za fešáka! Zvolila jsem si barvu modrou a červenou, a tím rozhodně nekončím. Barvy jsou krásně zářivé a materiál kvalitní - jsem s nimi na 100% spokojená.  

 

- Dana 

 

 

 

Návrh bez názvu-18

 

Obojek Babylon

Babylon mě zaujal svými pestrými barvami. Na první pohled jsem se do něj zamilovala, stejně jako moje Ashley. Obojek i vodítko jsou stále jako nové. Děkuji Vám za dobře odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů do dalších let

 

- @ashprincess_contibull

 

 

IMG_899D107329BA-1 

 

Vodítka Demeven 

 
Vodítko od Demeven je moje nejoblíbenější hned ze dvou důvodů, jednak má krásný design, ale druhý a podstatnější důvod je, že je tak akorát dlouhé. I když jdeme s maximálně prověšeným vodítkem, necourá se po zemi, a tak ho nemusím v ruce stále dokola popotahovat, aby se neumazalo. A právě proto mám vodítka od Demeven už tři :)

- @chillinatripu 

 

 

IMG_4B97C9DA18B8-1 

   

Obojek Donny 

Laminovaný obojek a vodítko Donny jsem si pořídila na svatbu, kde bylo potřeba ladit se do žluté a šedé barvy. Že jsem tuto barevnou kombinaci hledala právě na vašich stránkách, bylo dáno mojí předchozí zkušeností s produkty Demeven, které mi maximálně vyhovují. Obojek je jednoduše krásný. Zejména s kovovou sponou, ta obojek posouvá na vyšší úroveň.

- @chillinatripu 

 

 

Návrh bez názvu-20

 

Psí motýlek 

Motýlek splnil svůj účel na cestu do nového domova a představení rodině. Na vaší stránce je jich plno na výběr a jsou krásné. 

 

- @amstaff_floki

 

 

Návrh bez názvu-19

 

Laminovaný obojek Donny 

Laminovaný obojek Donny je idealní na jarní slunečné dny :) potřebovala sem sehnat obojek s kovovou sponou pro mého siláka a tenhle je parádní. 


- @amstaff_floki 

 

Návrh bez názvu-39

 

Velká venčící kabelka Togian

Značku Demeven jsem poprvé zahlédla na internetu ještě předtím, než jsem si pořídila fenku Jackie. Už tehdy jsem věděla, že bude přesně pro nás! Těším se na každou jejich novou kolekci, u které týdny tápu, pro který kousek se rozhodnout, protože je každý něčím výjimečný. Miluju jejich velkou venčící kabelku, kterou bereme na výlety a pohodlně se nám do ní vejde vše, co potřebujeme a ještě skvěle vypadá. V barevném provedení Tokia se hodí pro psí slečny i rošťáky. Děkujeme!