Představujeme stylové a pohodlné hárací kalhotky

Majitelé fenek to dobře znají. Dvakrát do roka přichází hárací období. I v tomto případě vám ale kryjeme záda. Připravili jsme pro vás novou stylovou kolekci háracích kalhotek pro fenky.

Kalhotky jsou hlavně praktické a zabraňují znečištění v období hárání fenky. To ale neznamená, že nemohou být slušivé. A protože jste si je oblíbili, rozhodli jsme se vám udělat radost dalšími vzory!

Hárací kalhotky Demeven jsou vyrobeny z krásných materiálů - na výběr máte z mnoha různých vzorů od pestrých, po ty střídmější. Použili jsme bavlněný úplet, který je prodyšný a zajišťuje, že se fenka nezapaří. Samozřejmostí je pak otvor na ocásek a pružné okraje.

A jak to funguje?

Do vnitřku kalhotek jednoduše vložíte dámskou vložku, případně intimku, kalhotky fence nasadíte a je to. Může chvíli trvat, než si fenka na kalhotky zvykne, ale díky pohodlnému materiálu o nich za chvilku ani nebude vědět.

kalhotky-demeven

Hárací kalhotky na míru

Kalhotky pro vás rádi ušijeme v 9 různých velikostech. Stačí fence změřit obvod ve slabinách a hned víte, jakou velikost budete potřebovat. A pokud by byl váš pejsek „nestandardních rozměrů“, dejte nám vědět a ušijeme vám kalhotky přímo na míru.

Doporučujeme pořídit alespoň 2 kousky, abyste je mohli pravidelně prát a střídat. Ale pozor – tyto kalhotky fenku neochrání před nechtěným nakrytím. 

Na výběr háracích kalhotek pro fenky se můžete podívat ZDE >>

A pokud už je doma máte, pošlete nám fotku, uděláte nám radost! :)