Jak to všechno začalo

O nás – aneb jak studentka politologie začala šít obojky


 

Všechno ta začalo láskou ke zvířatům…

Když jsem si v roce 2011 adoptovala Emily z útulku, chtěla jsem jí dopřát to nejlepší. Nabídka obojků a vodítek ve zverimexech moje představy nenaplnila, proto jsem se rozhodla ušít kvalitní a navíc skvěle vypadající obojek sama.  (Tou dobou jsem o šicím stroji atd. slyšela leda tak z vlaku a možná ani to ne, nicméně tato „maličkost“ mne nezastavila.) Po dalším a dalším a…..ještě mnoha dalších obojcích jsem se koncem roku 2012 rozhodla nabídnout stylové obojky i ostatním, kteří také marně hledali „to pravé ořechové“ na českém trhu se psími doplňky. Počátkem roku 2013 vzniká i název Demeven, který má původ ve větě, jenž činí šťastným snad každého psa, který rozumí česky. (Ano, tušíte správně, ona věta je: Jdeme ven.) :)

 

Při studiu Politologie a mezinárodních vztahů na Karlově univerzitě se potkáváme s Eliškou, se kterou po bouřlivém počátečním střetu Pražáka s Moravákem nalézáme společnou řeč o čtyřnohých láskách, barvičkách a látkách. Frustrace ze studia a ne příliš lákavá představa budoucí práce v oboru nás táhne ke kreativní tvorbě. Společně pro vás budujeme nádherný svět Demeven, ve kterém se prolínají prvotřídní designerské látky spolu s ruční výrobou a láskou k našim čtyřnohým přátelům. Nabízíme zde světu stylové doplňky pro psy vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a tím dáváme našim zákazníkům českou a kvalitní alternativu na trhu, který překypuje zbožím „Made in China“.

 

Denně pro Vás vymýšlíme nové vychytávky, obměňujeme kolekce a rozšiřujeme sortiment. Ať už je to obojek, vodítko, známka či třeba jen motýlek, všechny produkty pro vás vyrábíme ručně, s radostí a láskou.

 

V roce 2015 uvádíme na trh i unikátní kabelky na venčení a výcvik psů, které jsou ,doufáme, splněným snem všech majitelek psů.

 

Dnes je Demeven již zavedeným a plnohodnotně fungujícím internetovým obchodem na českém trhu s potřebami pro psy, za což vděčíme především vám – našim věrným zákazníkům.

 

Toto je náš příběh vážení. Jaké bude pokračování?  To se teprve uvidí, ale věříme, že společně s vámi a vaší podporou, které si nesmírně vážíme, to bude kouzelná a dobrodružná cesta!

 

S láskou,

 

Lucie a Eliška