Jak to všechno začalo

O nás – aneb jak studentka politologie začala šít obojky


 ja-foto

Všechno ta začalo láskou ke zvířatům…

Když jsem si v roce 2011 adoptovala Emily z útulku, chtěla jsem jí dopřát to nejlepší. Nabídka obojků a vodítek ve zverimexech moje představy nenaplnila, proto jsem se rozhodla ušít kvalitní a navíc skvěle vypadající obojek sama.  (Tou dobou jsem o šicím stroji atd. slyšela leda tak z vlaku a možná ani to ne, nicméně tato „maličkost“ mne nezastavila.) Po dalším a dalším a…..ještě mnoha dalších obojcích jsem se koncem roku 2012 rozhodla nabídnout stylové obojky i ostatním, kteří také marně hledali „to pravé ořechové“ na českém trhu se psími doplňky. Počátkem roku 2013 vzniká i název Demeven, který má původ ve větě, jenž činí šťastným snad každého psa, který rozumí česky. (Ano, tušíte správně, ona věta je: Jdeme ven.) :)

 

Při studiu Politologie a mezinárodních vztahů na Karlově univerzitě se potkáváme s Eliškou, se kterou po bouřlivém počátečním střetu Pražáka s Moravákem nalézáme společnou řeč o čtyřnohých láskách, barvičkách a látkách. Frustrace ze studia a ne příliš lákavá představa budoucí práce v oboru nás táhne ke kreativní tvorbě. Společně pro vás budujeme nádherný svět Demeven, ve kterém se prolínají prvotřídní designerské látky spolu s ruční výrobou a láskou k našim čtyřnohým přátelům. Nabízíme zde světu stylové doplňky pro psy vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a tím dáváme našim zákazníkům českou a kvalitní alternativu na trhu, který překypuje zbožím „Made in China“.

 

Denně pro Vás vymýšlíme nové vychytávky, obměňujeme kolekce a rozšiřujeme sortiment. Ať už je to obojek, vodítko, známka či třeba jen motýlek, všechny produkty pro vás vyrábíme ručně, s radostí a láskou.

 

V roce 2015 uvádíme na trh i unikátní kabelky na venčení a výcvik psů, které jsou ,doufáme, splněným snem všech majitelek psů.

 

Dnes je Demeven již zavedeným a plnohodnotně fungujícím internetovým obchodem na českém trhu s potřebami pro psy, za což vděčíme především vám – našim věrným zákazníkům.

 

Toto je náš příběh vážení. Jaké bude pokračování?  To se teprve uvidí, ale věříme, že společně s vámi a vaší podporou, které si nesmírně vážíme, to bude kouzelná a dobrodružná cesta!

 

S láskou,

 

Lucie a Eliška

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení