Kód: 60 | Výrobce: Demeven

Kabelka Demeven Bunny

1 769 Kč 1 461,98 Kč bez DPH
Dodáme do Vánoc (1 ks)
Hmotnost: 0.35 kg

Poslání kabelky na venčení

Elegantní kabelka Demeven Bunny byla vytvořena s posláním vyřešit všechny problémy, které může majitelka psa mít! Venčící kabelka Demeven je krásná, elegantní, praktická a vyhlašuje konec všem nevzhledným ledvinkám, pamlskovníkům, či "voňavými" pamlsky naplněným kapsám vašich kalhot.

Kabelku na venčení, či výcvik se nebudete stydět vzít do autobusu, či do města - naopak, budete ji hrdě nosit, protože je nejen vysoce funkční, ale také krásná a elegantní!

Dispozice kabelky

Každá kabelka disponuje kapsou na pamlsky pro psy (pamlskovníkem), kterou lze z kabelky vyjmout a v případě potřeby vyprat. Dále v kabelce najdete kapsu na igelitové pytlíčky. Ty vložíte do kapsy se zipovým zapínáním a pak je jednoduše taháte otvorem, který ohraničuje luxusní kovový kruh. Dále v kabelce najdete dvě hlavní kapsy, jejichž velikost je přizpůsobena tak, aby se do nich bezproblémově vešel formát očkovacího průkazu - petpasu. Poslední kapsa, kterou kabelka nabízí, je umístěna v přední straně kabelky a je vhodná k uchovávání drobných předmětů. (Např. peněz, mobilu atd.)

Jak se kabelka nosí

Kabelku je možné nosit klasicky přes rameno, nebo je také možné ji po bocích rozepnout a nosit okolo boků. (Rozepnutí docílíte pomocí karabin ve tvaru kroužku, které spínají kabelku z obou stran.) Tato varianta nošení je velmi vhodná například při výcviku, či sportování, protože vám umožňuje mít vše potřebné k dispozici a zároveň mít volné ruce.


POZOR - dodací lhůta může být až 3 týdny. (V závislosti na našich skladových zásobách.)

bunny
od 399 Kč

Stylový obojek Triangle

Ušijeme do týdne 
Kód: 279/S/PLA/DN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: